אירועים עסקיים יוקרה וסגנון

צמד המילים " אירועים עסקיים " מעלה במוחנו דמות מעונבת, לבושה בחליפה מחויטת, דמות גברית מגולחת למשעי. ברצוני לגלות לכם כי אירועים עסקיים זה הרבה מעבר לכך.

תוכן עניינים

אירועים עסקיים לא מה שחשבתם

צמד המילים " אירועים עסקיים " מעלה במוחנו דמות מעונבת, לבושה בחליפה מחויטת, דמות גברית מגולחת למשעי. ברצוני לגלות לכם כי אירועים עסקיים זה הרבה מעבר לכך.

משתתפי אירועים עסקיים לובשים לאו דווקא חליפה ועניבה. עניין הלבוש משתנה בהתאם לסוג האירוע כיון שאירועים עסקיים מתחלק לקטגוריות רבות: ימי כיף, ימי עיון, ערבי גיבוש, פגישות עסקיות ועוד.

ביגוד של אירועים עסקיים

באירועים מסוג אירועים עסקיים של ימי כיף ניתן להתלבש לפי העונה ולפי תוכן ופעילות היום. במידה שהפעילות היא פיזית כדאי להצטייד במכנסיים ארוכים, אם יום הכיף נמשך עד הלילה כדאי לקחת בחשבון את מזג האוויר בלילות ולהצטייד בבגדים חמים.  וכן אם חם יש לקחת כובע נגד שמש. במקרה של הליכה ישנו צורך בנעלי הליכה מתאימות וכמובן מי שתייה.

בדרך כלל ,כאשר מדובר על אירועים עסקיים, צוות ההנהלה דואג לארוחות, אולם יש לוודא זאת מראש ולהצטייד בהתאם.

אירועים עסקיים מסוג ערב במסעדה- יש להתלבש בבגדים חגיגיים יותר. ע"פ סוג המסעדה וכמו כן כדאי לתאם עם שאר עובדי החברה את סוג הביגוד, לשם האחידות.

ביגוד של אירועים פרטיים

קוד הלבוש של אירועים פרטיים פשוט יותר. וזאת מכמה סיבות:

ראשית, אורח המגיע לאירוע מסוג אירועים פרטיים מייצג את עצמו בלבד ולכן רשאי ללבוש כל העולה על רוחו ללא שום כללים, הוא לא שייך ברגע זה לכל מסגרת שהיא, וזאת לעומת אורח של אירועים עסקיים המתחייב להתלבש ע"פ כללי החברה.

שנית, קוד הלבוש של אירועים פרטיים בהחלט ידוע. בעלי האירוע לובשים בגדים חגיגיים, כלה לובשת שמלת כלה לבנה בחתונה, אורחים שמגיעים לחתונה מתלבשים ברמה חגיגית ידועה, בבר מצווה הרמה היא נמוכה יותר מזו שבחתונה.

שלישית, צו האופנה מכתיב כללים ידועים. בעלי אירוע והאורחים של אירועים פרטיים מתלבשים ע"פ האופנה, ואילו ביגוד אירועים עסקיים משתנה ביחס לסוג האירוע ולא ע"פ האופנה. ניקח לדוגמה יום חברה במסלול בצפון, בחורה אשר רגילה לנעול נעלי עקב וחצאיות צמודות תלבש כעת נעלי ספורט ומכנסיים בשל סוג האירוע אליה הגיעה.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »