ארונות אמבטיה

שוב אתם לא מוצאים את משחת השיניים ? עוד פעם יש בלגן באמבטיה ? זו הפעם המי יודע כמה שבה נעלמו לכם הגוזז ומקלות האוזניים? הגיע הזמן לעשות סדר בחדר האמבטיה!

תוכן עניינים

שוב אתם לא מוצאים את משחת השיניים ? עוד פעם יש בלגן באמבטיה ? זו הפעם המי יודע כמה שבה נעלמו לכם הגוזז ומקלות האוזניים?

הגיע הזמן לעשות סדר בחדר האמבטיה!
אז אחרי שיש לכם אמבטיה במראה מרענן, אריחים לפי הטעם שלכם, דוש איכותי ואופנתי, הגיע הזמן לעשות סדר בפריטים שנמצאים בחדר האמבטיה.

אז ממה מתחילים? דבר ראשון בחשיבה על הצרכים שלכם:

    יש הרבה פריטים שאתם זקוקים להם בשימוש יומיומי ואין להם מקום?

  מחפשים מקום לאחסון מגבות?

   אין איפה לאחסן את בקבוקי השמפו והסבונים מהסופר?

אחרי שחשבתם מה צריך לאחסן, כדאי להתייחס לגודל חדר האמבטיה, ולמרווח הקיים בו.
לחדרי אמבטיה קטנים מומלץ לרכוש ארון המורכב מתחת לכיור על מנת לחסוך מקום. אפשרות אחת היא ארונות פלסטיק קטנים וניידים, הנוחים לתובלה ולבניה. בנוסף הפלסטיק עמיד בלחות המצטברת בחדר אמבטיה קטן והוא נשמר לאורך זמן. למחפשים מראה יוקרתי אפשר לבחור את אופציית הארון התלוי מתחת לכיור, מה שנותן לארון אורך חיים נוסף כי הוא לא סופג לחות מלמטה ויוצר חלל נוסף לאחסון בחדר האמבטיה.

לעומת זאת, מי שהתברך בחדר אמבטיה גדול, מרווח ומאוורר, יכול להרשות לעצמו ארונות אמבטיה קצת יותר יוקרתי. אם הולכים על ארון מעץ יש לבחור את העץ המלא כיוון שהוא עמיד בלחות. כדאי לבחור ארון עם חללים בגודל מתאים לאחסון מגבות ומוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה שונים.

למי שאין חדר אמבטיה גדול וגם אין לו מקום מתחת הכיור, אבל הוא עדין צריך מקום אחסון בחדר האמבטיה, בשבילו קיים הארון הנתלה. אותו ארון שיורכב מעל הכיור בחדר האמבטיה. לרוב ארון שכזה מחופה במראה, כך שיש כאן רווח נוסף. ארון זה יהיה קצת יותר קטן וקומפקטי, אך גם הוא יהיה יעיל כדי ליצור סדר בחדר אמבטיה קטן.

אז אחרי שנבחר גודל הארון יש לחשוב על החומר ממנו הוא בנוי. כפי שצוין קודם, בחלל קטן מומלץ לא לבחור בארון עץ כי הוא רגיש ללחות, וחלל קטן הוא לרוב פחות מאוורר. אז האפשרות העומדת בפני הקונה היא ארון פלסטיק, או עץ מחופה. אפשרויות נוספות הן הזכוכית והמתכת, כמו כן ניתן לשלב חומרים שונים יחד, הכל לפי המראה שרוצים ליצור לחלל חדר האמבטיה.

כיום בניגוד לעבר, תמצאו הרבה רעיונות עיצוביים לחדר האמבטיה, שיעניקו לכם חדר נח, נעים ומפנק.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »