דפוס דיגיטלי על מגנטים

הטכנולוגיה הדיגיטלית היא החדשה והמעניינת ביותר מבין טכנולוגיות הדפוס הקיימות. היא מבטיחה מהירות הדפסה, יעילות, ואפילו שמירה על איכות הסביבה.

תוכן עניינים

תחום הדפוס העולמי משתנה ומתקדם כל הזמן. קיימות טכנולוגיות דפוס שונות ומגוונות שמתאימות לצרכים שונים של לקוחות. אם בעבר הליכה לבתי דפוס הייתה משתלמת רק עבור צרכים בינוניים וגדולים (הדפסות פנקסים, כרטיסי ביקור, פליירים לעסקים גדולים ועוד) הרי שעם כניסת טכנולוגית דפוס דיגיטלי, הפכו בתי הדפוס וטכנולוגית ההדפסה להיות נגישים יותר גם ללקוחות פרטיים ולהדפסות קטנות-בינוניות.

מהו דפוס דיגיטלי?

דפוס דיגיטלי – טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת העברת קובץ והדפסתו ישירות מהמחשב אל מכונת הדפוס. הטכנולוגיה הדיגיטלית היא החדשה והמעניינת ביותר מבין טכנולוגיות הדפוס הקיימות. היא מבטיחה מהירות הדפסה, יעילות, ואפילו שמירה על איכות הסביבה.

דפוס דיגיטלי שינה את עולם הדפוס, ומאפשר לתת ללקוחות מענה אינטראקטיבי, מקורי ויעיל. הטכנולוגיות הדיגיטליות שקיימות היום בכל תחום כמעט (מחשוב, צילום, סלולרי ועוד) יחד עם השילוב של דפוס דיגיטלי מקלים והופכים את ההדפסה לקלה ונגישה. הלקוח אפילו לא צריך להגיע אל בית הדפוס. אלא מספיק לשלוח קובץ סגור אל בית הדפוס ומשם אל מכונת הדפוס.

הדפסת מגנטים

הדפוס הדיגיטלי הקל מאוד גם על הדפסת מגנטים. בעלי עסק רבים בוחרים לפרסם את עצמם על ידי מגנטים, ככרטיסי ביקור, או כפרסומת על דלתות או תיבות דואר. היתרון של מגנטים הוא בהשארות שלהם מול עיני הלקוח, כפרסומת קבועה.

ניתן להדפיס מגנטים קטנים, מרובעים או בכל צורה אחרת, או להתאגד, כמה עסקים יחד, ולהדפיס יחד מגנט גדול שמכיל כמה אנשי מקצוע ובתי עסק.

מגנטים לאירועים

דפוס דיגיטלי הביא גם רעיון חדש ומלהיב לאירועים. הדפסת מגנטים עם תמונות המשתתפים באירוע- במקום!
הטרנד כבר צובר תאוצה. בהרבה חברות צילום ניתן להזמין צלם+גרפיקאי. הצלם מצלם את האורחים, וכל כמה דקות הגרפיקאי מדפיס ומשחרר את התמונות בצורת מגנטים על לוח שעומד באולם.

מגנטים אלו הם מזכרת מיוחדת מאירועים. העלות של הפקת מגנטים אלו אינה יקרה והופכת את כל העסק לאטרקטיבי במיוחד.

דפוס דיגיטלי המשמש למגנטים זה לא סוף הדרך בתהליך המיתוג אלא ההתחלה, עתה בעל העסק מתחיל תהליך ארוך של הפצה של אותם מגנטים ממותגים ללקוחות פוטנציאלים. בהצלחה.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »