הלוואה לעסקים קטנים כנגד משכנתא

במצב בו אתם כבר מחזיקים במשכנתא על נכס שבבעלותכם, עדיין יש לכם אפשרות לקבל הלוואה לעסקים קטנים, כגד רישום הערת אזהרה על הנכס
הלוואות לעסקים

תוכן עניינים

במצב בו אתם כבר מחזיקים במשכנתא על נכס שבבעלותכם, עדיין יש לכם אפשרות לקבל הלוואה לעסקים קטנים, כגד רישום הערת אזהרה על הנכס.

ושוב באותה דוגמא: אם הנכס שלכם, למשל, שווה מיליון ₪, עליו אתם משלמים משכנתא בשיעור של שלוש מאות אלף ₪, עדיין תוכלו  לקבל הלוואה בגובה של מאתיים אלף ₪, כנגד תוספת הערת אזהרה על הנכס.

חשוב שתהיו מודעים לאפשרות זו, שחוסכת לכם תשלומים מיותרים רבים בגין הריבית.

הלוואות לעסקים קטנים כנגד שעבוד נכס, מוענקות בתנאים משתלמים, היות ולגוף המימון החוץ בנקאי יש את הערובה החזקה לה הוא זקוק, להבטחת תשלום ההלוואה.

במקרה שהלווה לא יוכל לעמוד בתנאי הסכם ההלוואה.

כמו בהתנהלות מול הבנקים, רק שכאן מקבלים את הכספים מהר יותר

בעלי עסקים קטנים שבוחרים לשעבד נכסים קטנים יחסית, כגון קרן השתלמות או רכב שבבעלותם, יוכלו לקבל את סכום ההלוואה לחשבונם בתוך יממה, בהליך קל ופשוט.

אם הבחירה היא לשעבד בית או קרקע, ניתן לקבל הלוואה לעסקים קטנים בתוך שבועיים, לאחר ששמאי בדק את הנכס וביצע הערכה מקצועית, ולאחר שחתמתם על מסמכי השעבוד אצל עורך דין.

זהו הליך מסודר המתבצע במבנה זהה ביותר לתהליך נטילת משכנתא מהבנק, רק במהירות.

הלוואות לעסקים קטנים: פתרון ליציאה מהמשבר

אל תתמודדו לבד עם המשבר.

גם אם נקלעתם לחובות לבנקים ולספקים, תוכלו לקבל הלוואה בתנאים משתלמים, עם אפשרויות פריסה נוחות, ולחזור "ולעמוד שוב על הרגליים".

גופי מימון חוץ בנקאיים יכולים להעניק הלוואה לעסקים קטנים או לספק אשראי בתנאים משתלמים, כל עוד נמצאתם מתאימים מבחינת הקריטריונים לקבלת ההלוואה, כלומר, יש לכם עסק עם פוטנציאל לשיקום כלכלי, או שיש לכם נכס שאתם יכולים ומוכנים לשעבד.

אנחנו לא מדברים כאן על טונות של כספים, אלא על הלוואה רצינית שתאפשר לכם להתחיל מחדש ולצאת מהמשבר. במקרים רבים, זוהי ההצלה המיוחדת לה אתם זקוקים. גופי מימון חוץ בנקאיים אינם הולכים עם "הראש בקיר".

הם מבינים את התנודות העסקיות העשויות להשפיע לעתים על היציבות הרווחית של העסק, ומסייעים לבעלי העסקים לצאת מהמשבר או מהתקופה הקשה, באמצעות הלוואה לעסקים קטנים.

אל תתנהלו באוויר. קבלו את הייעוץ המקצועי שיוודא שבחרתם נכון

יועצי מימון מעניקים לכם את הייעוץ והליווי הדרוש לכם לבחירת התנאים המשתלמים והנוחים ביותר לקבלת ההלוואה.

לפני שתתחילו את התהליך, חשוב לוודא, בעזרת אנשי מקצוע, את הסיכויים שלכם לקבלת הלוואה לעסקים קטנים, את טיב הנכס אותו אתם מתכוונים לשעבד, ואת היכולת שלכם להוכיח יציבות כלכלית לאחר קבלת ההלוואה.

כמו הלוואה מהבנק, רק עם ליווי מקצועי

חשוב להבין שהתנאים לקבלת ההלוואה או מסגרת האשראי משתנים בין הקרנות.

מבחינת עלויות הלוואה לעסקים קטנים, פנייה לגופים אלו היא הליך משתלם ביותר, אך לא כל בעל עסק יוכל לקבל את ההלוואה הנחוצה לו.

חברות מימון חוץ בנקאיות בוחנות כל בקשה להלוואה בהתאם לגובה הסכום המבוקש, והמאפיינים האישיים והעסקיים של בעל העסק.

אם אתם מנהלים עסק קטן ומבקשים לבחון את אפשרות המימון באמצעות הלוואה לעסקים קטנים שלא במסגרת הבנק, חשוב שתתייעצו תחילה עם המומחים בתחום ותקבלו את הליווי המקצועי של יועצי מימון שיוכלו להפנות אתכם לגופים המתאימים הפועלים בתחום.

השאירו את פרטיכם באתר ואחד מנציגנו ישוב אליכם בהקדם.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »