השקעה בקרקעות בישראל

השקעה בקרקעות ישראל

תוכן עניינים

השקעה בקרקעות, זהו הטרנד החם ביותר בעולם הנדל"ן הישראלי. הסיבה העיקרית לכך היא שמדובר בהשקעה יציבה לטווח הארוך, בעזרתה תוכלו לקבל תשואה שלא תוכלו לקבל בשום השקעה אחרת. כאשר משווים השקעת בקרקעות להשקעה במניות, אפשר לראות שבמרבית המקרים ערך הקרקע עולה, או נשאר יציב. אי אפשר לומר זאת על מניות. כפי שראינו בתקופת הקורונה שוק המניות היה ללא יציב במיוחד.

רגע לפני ההשקעה

אף על פי שמדובר בסכום שנחשב ליחסית נמוך בעולם הנדל"ן. רצוי לבצע בדיקות מקדימות לפני ביצוע ההשקעה, חשוב לדעת באיזה שלב של שינוי ייעוד נמצאת הקרקע המיועדת להשקעה. אפשר לבקש מסמכים המספקים מידע רב היכול לסייע כמו: מספר התוכנית, אישורים מהועדות השונות, פרוטוקולים ועוד. כאשר אנו רוכשים את הקרקע מיזם, צריך לבדוק מי עומד מאחורי המיזם עצמו. תמיד רצוי לעבוד מול גופים ותיקים ואמינים. לאחר מכן עליכם לבדוק שאין שעבודים או הגבלות על הקרקע, חשוב מאוד לבדוק שאין הפקעות קודמות. כמו כן צריך לבדוק מה ייעוד הקרקע כרגע. אם מדובר על קרקע למגורים, מסחר או אדמה חקלאית.


למה בעצם להשקיע בקרקע ולא לרכוש דירה?

בשביל לרכוש דירה, צריכים לקחת משכנתא. כמו כן צריכים לספק הון עצמי, במקרים רבים ההון העצמי מתחיל מ250,000 שקלים. כאשר מדובר על השקעה בקרקעות אפשר להשקיע אפילו מהון עצמי שמתחיל מ50.000, מדובר בהשקעה המשתלמת ביותר לטווח הארוך לזוגות צעירים. זוהי גם אפשרות מצוינת עבור יזמים בתחילת דרכם.
סיבה נוספת להשקעה בקרקעות היא החיסכון במס הרכישה עבור הדירה. כי רוכשים רק את הקרקע לא משלמים את מס הרכישה, מדובר בסכום שיכול להגיע אפילו ל200,000 שקלים.
היתרון הגדול ביותר הוא העובדה שברגע שהקרקע תופשר, תוכלו לחסוך סכום גבוה במיוחד כאשר תבנו את הדירה. מדובר על סכומים שיכולים להגיע אף ל500,000 שקלים ויותר!


באילו אנשי מקצוע עליכם להיעזר?

כאשר מדובר על הסכמי נדל"ן, חובה להיעזר בעורך דין המתמחה בדיני מקרקעין. כך תוכלו לדעת שההסכם שחתמתם עליו מגן עליכם בצורה מקיפה. כמו כן עליכם להיעזר בשמאי מקרקעין, כך תוכלו לקבל הערכה מדויקת של שווי הקרקע.מהו המיקום האידאלי להשקעה?

זהו כנראה אחד מהפרמטרים החשובים ביותר, המקום שתבחרו להשקיע הוא הגורם שיגרום להשקעה שלכם להניב רווחים בעתיד. ישנם המון גורמים שצריך להתחשב בהם: אוכלוסייה, תוכניות פיתוח, קרבה לאמצעי תחבורה. בנימינה תספק לכם את השילוב האידאלי של אוכלוסייה איכותית, נוף טבעי מדהים וקרבה לכבישים מרכזיים.
באמצעות חברת רימקס תוכלו לקבל את השירות המקיף ביותר בכל בנוגע להשקעה בקרקעות בבנימינה, החל משלב הייעוץ הראשוני ועד לשלב הרכישה.מדובר בחברה בין-לאומית ותיקה, כזאת שאתם יכולים לסמוך עליה ולדעת שאתם נמצאים בידיים מקצועיות.
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם בכל שאלה.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »