הרכבת לבנימינה יוצאת מהתחנה, ההשקעה שלכם מצטרפת?

הרכבת לבנימינה יוצאת

תוכן עניינים

כאשר אתם חושבים על קרקע להשקעה אתם לא חושבים רק על שטח האדמה,
אתם חושבים על הדברים הנפלאים שיהיו שם בעתיד. כל הדברים שיגרמו לכם להקים שם בית ולא לרצות לעזוב אי פעם. אתם חושבים על הטווח הארוך, על מקום שבעוד כעשור כולם יגידו עליו: "איך לא חשבתי לרכוש שם שטח?"
אזור מדהים ביופיו, קהילה איכותית, קרבה למרכז. באמצעות השקעה קטנה גם אתם יכולים להיות חלק מבנימינה החדשה. זהו אזור הנמצא בתנופת בנייה ופיתוח מטורפת. הדרך הכי טובה להבין את התהליך שקורה שם היא להציץ במספרים: במרץ 2011 הייתם יכולים למצוא דירה בבנימינה ב-1.6 מיליון, היום גם ב-2.5 מיליון לא תוכלו למצוא דירה לרכישה. זכרו: בשביל כל דירה, צריך שטח אדמה, אדמה אי אפשר לייצר.

מחירי הקרקעות לא מפסיקים לעלות!

במבט זריז על שוק הדיור והקרקעות אפשר לשים לב לשתי תופעות עיקריות: הראשונה מחירי הדירות עולים בצורה גורפת בשנים האחרונות, השנייה היא שעתודות הקרקע הולכות ונגמרות. כאשר מסתכלים על הקרקעות במרכז ניתן לחלק לראות שמחירי הקרקעות רק מטפסים, בחלק מן המקומות במרכז הדרך היחידה להשקיע היא באמצעות סכומים של מאות אלפי שקלים לדונם. אבל ישנה דרך אחרת, ניתן להשקיע באמצעות הון עצמי החל מ50,000 שקלים, זה בדיוק מה שקורה כרגע במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה. אתם יכולים לקחת חלק בתנופת הנדל"ן.

אם רוצים לתאר את המהפכה שקוראת כרגע בבנימינה, אפשר פשוט להסתכל על תוכנית המתאר הכוללנית שהוצגה על ידי מינהל התכנון בשנה שעברה. זאת תוכנית מדהימה אשר תשנה את ייעודה של המועצה, למעשה היא מציגה את היסודות שיהפכו את בנימינה לעיר מן המניין בישראל.

כאשר מתרגמים את התוכנית למספרים זה נראה כך: תוספת של 4,000 יחידות דיור חדשות אשר עתידות להיבנות בשטח המועצה. כתוצאה מכך האוכלוסייה תגדל ל35,000 תושבים. התוצאה? מחירי הנדל"ן במועצה ינסקו בשנים הקרובות ועתודות הקרקע לא יהיו זמינות יותר לרכישה. מה עוד הולך לקרות בשטח המועצה? 590 אלף מ"ר יוקדשו לתעסוקה ומסחר, 9,000 יוקדשו לשטחי תיירות. כך שתוכלו בעצם לגור בבנימינה ולהנות מכל היתרונות של לגור במרכז.


רגע לפני שמשקיעים, לוקחים רימקס

אחת מן השחקניות המרכזיות בשוק הנדל"ן המקומי היא חברת רימקס. ליתר דיוק הזרוע המסחרית של רימקס העולמית. ההתמחות שלהם היא באיתור שטחי נדל"ן אטרקטיביים להשקעה, לפני שמתחילים להשקיע בקרקעות. אתם צריכים מי עומד מאחורי השיווק שלה. במקרה של רימקס אתם יכולים להיכנס להשקעה בראש שקט.
קצת על המחירים בבנימינה כרגע, באמצעות רימקס תוכלו לרכוש שטח של רבע דונם החל ב-89,000 שקלים, זהו מחיר הנמוך משמעותית ממחיר השוק הממוצע שנע בסביבות ה109,000 שקלים. רימקס מחזיקה בשטח של כ70 דונם במועצה המקומית. אומנם מדובר באדמות שעדיין לא הופשרו, אבל פוטנציאל הרווח שלכם באמצעות ההשקעה הוא עצום. בעוד כעשור לאחר שכל התוכניות יאושרו ותחלנה תוכניות הבנייה יהיו בידיכם שטחים מבוקשים בעלי ערך גבוה. בנימינה נמצאת במיקום מעולה, קרובה לכביש החוף, ליד שטח טבעי ירוק ומדהים. מה צריך לדעת לפני הרכישה? בדיוק במקום הזה רימקס נכנסים לעבודה.אתם מוזמנים להשאיר פרטים, מלווי הנדל"ן של רימקס יחזרו אליכם בקרוב.
הם ישמחו לספק לכם ייעוץ מקצועי, תוך כדי הקפדה על שקיפות והגינות.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »