וואטסו – למה זה טוב לנו?

סיימתם יום עבודה עמוס, אתם חשים לא מעט כאבים באזורים שונים בגוף, אתם בוודאי תוהים כיצד ניתן להתמודד עם הכאב הזה. יש לא מעט שיטות לשם כך, אחת מהן היא וואטסו
טיפול בתוך מים

תוכן עניינים

תתארו לעצמכם שאתם מסיימים יום עבודה עמוס, אתם חשים לא מעט כאבים באזורים שונים בגוף, אתם בוודאי תוהים כיצד ניתן להתמודד עם הכאב הזה בצורה נעימה ורגועה.

יש לא מעט שיטות לשם כך, אחת מהן היא וואטסו.

וואטסו היא שיטה ייחודית, שכוללת טיפול שיאצו במים חמים

אם במשך שנים היינו רגילים לשכב על מיטת טיפולים, וליהנות מעיסויים ולחיצות במקומות שונים בגוף, במטרה להקטין את העומס על הגוף ואת עוצמת הכאב במקומות מסוימים, הרי שוואטסו לוקח את הטיפול צעד קדימה, ובמקום לשכב על מיטת טיפולים נוקשה, אנחנו נמצאים בתוך בריכה של מים חמים, וכך המטפל יכול לטפל בנו בצורה הרבה יותר רגועה ונעימה, מבלי שנחוש אי נעימות ויתרה מזו, בצורה כזו הוא יכול להגיע אל מקומות שונים ולבצע לחיצות באופן שלא ניתן בטיפול רגיל.

שיטת וואטסו היא איננה שיטה חדשה אך אנחנו כן יכולים לראות יותר ויותר צעירים וצעירות שעוברים הכשרה והופכים להיות מטפלים בתחום. השיטה היא מאוד ייחודית ומאפשרת טיפול במגוון רחב של מטופלים, כולל כאלה שנדרשים לשיקום באזורים שונים בגוף, בפרט כשמדובר בעמוד השדרה ושרירי הגוף, בין אם מדובר בשיקום קבוע או זמני (בין היתר כתוצאה מפציעה, חבלה, עומסים ועוד). בכל המקרים הנ"ל, המים מאפשרים לבצע טיפול הרבה יותר עמוק וחופשי.

לפני שנסביר מדוע משתלם לנו לעבור טיפול וואטסו, חשוב לומר שהטיפול חייב להתבצע אך ורק אצל מטפלים מקצועיים, מומחים, וכן בבריכות מים שמתאימות לכך, לא בכל מקום ניתן לבצע טיפול שכזה.

מדוע נכון לנו לעבור טיפול וואטסו?

 

כאמור, הטיפול יכול להתבצע במקרים שונים, בין היתר אם אנחנו מתמודדים עם עומסים שונים על הגוף, למשל בתור ספורטאים חובבים או מקצועניים, בתור בעלי מקצוע ועוד. בכל אחד מהמקרים אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם עומסים בשרירים ובחלקים אחרים של הגוף.

טיפול במים, גם יהיה לנו הרבה יותר נעים, אך גם יאפשר למטפל להגיע וללחוץ במקומות אשר ייתכן מאוד שבזמן טיפול על מיטה, יהיה לו יותר קשה וכן הוא עלול להכאיב לנו יותר.

צריך לומר שטיפול בעזרת שיטת וואטסו, מאוד נפוצה במקרים של ילדים אשר מתמודדים עם תסמונות ומומים מולדים מסוגים שונים, וכן בקרב מבוגרים אשר מתמודדים עם בעיות פיזיולוגיות שונות. בשני המקרים הנ"ל, טיפול במים הוא הרבה פעמים אופציה הרבה יותר רלוונטית עבורם לקבל טיפול מאשר על מיטת הטיפול, בין היתר בגלל שבמים ניתן לבצע תנועות רחבות וגמישות יותר, יש אפשרות להזיז את הגוף בצורה הרבה יותר בטוחה.

לסיכום, טיפול וואטסו יכולים להקל עלינו, הן בזמן הטיפול והן אחריו, בזכות התוצאות שהוא מספק. על כן משתלם לנו לפנות לטיפול שכזה אצל מטפלים שמתמחים בתחום.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »