חבילות סלולר מומלצות לעסקים

כחלק מבחינת תקציב של עסק, גם נכנסת למשוואה חבילת סלולר, וכיוון שכל עסק מחזיק בדיוק באותה מטרה: לקבל יותר מהחבילה ובאותה נשימה לשלם עליה פחות
חבילות סלולר מומלצות לעסקים

תוכן עניינים

כחלק מבחינת תקציב של עסק, גם נכנסת למשוואה חבילת סלולר, וכיוון שכל עסק מחזיק בדיוק באותה מטרה: לקבל יותר מהחבילה ובאותה נשימה לשלם עליה פחות, יש לבחון מה מציעה כל חברה וכיצד בוחרים בחבילה האידאלית ביותר.

כמו כן, יש לבחון מהי הדרך המבטיחה לניהול משא ומתן, וזאת כי דבר אחד ידוע: התחרות בתחום קיימת ומשמעותית ועל כן מי שמרוויח מכך הוא ללא ספק הלקוח, כך שמעט תעוזה והשקעה של זמן עשויים להפוך חבילת סלולר אטרקטיבית להיות הרבה יותר שווה ואף הרבה יותר מדויקת – בהתאם לצרכי העסק.

בדק בית

ראשית ראוי לבחון האם באמת מוטב לעסק לבחור בחבילה של סלולר לעסקים, או לחלופין לבחור בחבילה שמיועדת ללקוחות פרטיים.

התשובה לעולם אינה קבועה או פשוטה, אלא יש צורך לבצע סקר שוק מעמיק, ובו זמנית לבחון מהם הצרכים האישיים של העסק.

כך למשל יש לבחון מהי מהירות הגלישה שמקבלים בפועל (ולא רק שמובטחת), האם העסק ישלם על המכשירים (או לחלופין העובדים והמנהלים), אלו סוגי מכשירים צריך, כמה מכשירים צריך מכל סוג, אלו שירותים נלווים מבקשים (כגון שיחות לחו"ל), איזה סוג של הרשאה מעדיפים, האם חשוב שהשירות יכלול מענה אנושי (או שמספיק מענה מקוון), האם סך המכשירים זקוקים לתוספת של אינטרנט, מהו הרזומה וכדומה.

עברו על האותיות הקטנות

רגע לפני שנעבור לבחון מגוון חלופות, נעצור לציין שתמיד מומלץ לבקש תקופת ניסיון, במיוחד כיום כאשר אין שום בעיה של ניוד לקוחות בין החברות השונות.

כמו כן, מראש נציין שגם אם מצאתם חבילה אידאלית, אין שום צורך להתחייב עבור תקופה ארוכה של כמה שנים ובטח שאין להסכים לשלם קנס במקרה שמבקשים להתנתק מהחבילה.

אי לכך לפני שסוגרים עסקה, מוטב לקרוא היטב את האותיות הקטנות וכאשר נתקלים במונח שלא בטוחים לגביו, יש לשאול במה מדובר.

כך למשל מונח כביכול תמים כגון "החזר הטבות" עשוי להצביע על קיומו של קנס בחוזה – אל תהיו שאננים!

בין חברה להיצע

  • חברת VOICENTERוויסנטר מציעה ללקוחותיה פתרון חכם לעסקים, הכולל שלוחות סלולריות שונות, המהוות חלק מהמרכזייה הארגונית. כמו כן, השירות כולל הקלטת שיחות, אינטגרציה למערכת CRM של הארגון, ניתוב שיחות ועוד מגוון רחב של יתרונות לעסקים במחירים אטרקטיביים.

  • חברת סלקום – חברת סלקום מציעה תעריף של 79 אג' לדקה עבור שימוש מורחב, עד כ7,000 דקות זמן אוויר וכ7,000 הודעות. כמו כן, מהירות ההורדה המרבית נעה בין 40-100 BPS ובין היתר זוכים ל5GB גלישה, סינון דואר זבל, סינון אתרים,FW בסיסי ועוד.
  • חברת הוט מובייל – חברת הוט מובייל מציעה מסלול ל 4 עסקים קטנים ב100 ש"ח (לפני מע"מ). חבילה זו כוללת גלישה עד 4 ג'יגה, שיחות לחו"ל ללא הגבלה וספק אינטרנט לעסק. בנוסף, כל מנוי נוסף מייקר את החבילה ב39ש"ח, התוכנית אינה דורשת התחייבות ומאפשרת תשלום באמצעות הוראת קבע.  
  • חברת פרטנר – חברת פרטנר מציעה שני מסלולים שמיועדים לעסקים: חבילה שמשלבת פתרונות אינטרנט שכוללים גיבוי ואבטחת מידע וחבילות שמשלבות פתרונות אינטרנט וסלולר. כך למשל חבילת אינטרנט במהירות של100 MB , קו גיבוי בתשתית  LTE ונתב CISCO VAG LTE תעלה כ129 ש"ח, ואילו חבילה זהה שבין היתר גם כוללת גיבוי ענן בנפח 100GB תעלה את המחיר ל199 ש"ח.
  • 012 – חברת 012 מציעה לעסקים אינטרנט מאובטח – חבילת גלישה של 100 MB  פלוס נתב אבטחה מתקדם. עבור החודש הראשון אין צורך לשלם, כך שניתן לנסות, להתרשם ורק לאחר מכן לקבל החלטה.

בין רצוי למצוי

שנסכם?

כיום עולם האינטרנט יודע להציע הרבה יותר ובטח שעבור צרכים עסקיים, ואילו ריבוי החברות גם כן מציע יותר לצד מחירים כדאיים. מה נותר?

להחליט האם עושים את שיעורי הבית לבד, או לחלופין נעזרים בחברות ייעודיות שמסייעות להתאים בין רצוי למצוי.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »