חדרי אמבטיה

חדרי אמבטיה הפכו להיות חלק מפנק במיוחד מהבתים היום. אם בעבר לא ניתנה תשומת לב מיוחדת אל חדרי אמבטיה, הרי שבשנים האחרונות..

תוכן עניינים

חדרי אמבטיה הפכו להיות חלק מפנק במיוחד מהבתים היום. אם בעבר לא ניתנה תשומת לב מיוחדת אל חדרי אמבטיה, הרי שבשנים האחרונות, חדרי אמבטיה הפכו להיות אחד מהחדרים המעוצבים והמושקעים ביותר בבית.

המגמות הבולטות בעיצוב חדרי אמבטיה

תשכחו מחדרי אמבטיה קטנים ודחוסים. חדרי אמבטיה מודרניים הם גדולים, מאובזרים בצורה מפנקת, ומעוצבים בהקפדה יתרה.

העיצוב הבולט ביותר עבור עיצוב חדרי אמבטיה הוא העיצוב הנקי והמינימליסטי שנותן לאביזרים ולאריחים לעשות את הרושם. לעיצוב כזה עדיך לבחור צבעים בהירים ולשלבם אם צבעים עזים, האריחים יהיו גדולים, והחדר יעוצב בצורה זורמת, שתמשוך את העין, מבלי להעמיס פרטים.

מגמה נוספת בעיצוב חדרי אמבטיה היא החזרה למראה הרטרו, אריחים צבעוניים, אריחים מצוירים, מראה אביזרים שמזכיר את המראה של שנות ה 60 ועוד. גם פה, המגמה היום לא להעמיס יותר מדי פריטים בחדר.

כאשר מעצבים חדרי אמבטיה צריך לשים לב לטיב החומרים בהם אנו בונים.
אינסטלציה-  לא משנה אם אתם בונים או משפצים מחדש, הנה דבר שעליו לא כדאי לחסוך. האינסטלציה של חדר האמבטיה חייבת להיות מאיכות מעולה, כדי להבטיח חדר אמבטיה שלא ייסתם, יוצף או יסבול מפגמים אחרים.
אריחים אמבטיות, וכלים סניטאריים- גם פה, לכו על מוצרים איכותיים. לאוהבים את המראה המעוצב, והמיוחד, אמבטיות המונחות על הרצפה, ושאר כלים סניטאריים מרחפים יתנו מראה מיוחד ביותר.

ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה הם חלק חשוב מאוד מתכנון חדר האמבטיה. מראה ארונות אמבטיה חייב להתאים למראה הכללי של החדר, כדי ליצור זרימה והרמוניה. עם זאת, ארונות אמבטיה צריכים גם להיות פרקטיים ולאחסן את כל מה שצריך לאחסן בחדר.

ארונות אמבטיה צריכים להיות מחומרים עמידים וחזקים, כמו למשל עץ סנדוויץ'. ולהיות מוגנים מרטיבות. היום יש חומרים המגנים על העץ, מפני לחות ורטיבות העלולים להיות בחדרי אמבטיה.

עיצוב ארונות אמבטיה צריך להיעשות במקביל לעיצוב הכולל של החדר. המגמה הבולטת היום היא עיצוב ארונות אמבטיה מרחפים. המראה המרחף נותן אווריריות לחדר, נקיות ומראה מואר (וגם מקל על הניקוי של חדר האמבטיה) אם החדר בהיר יכולים ארונות אמבטיה להיות כתם של צבע בחדר. אם יש עוד כתמי צבע ארונות אמבטיה יכולים לשחק עם הצבע כדי ליצור מראה הרמוני.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »