כיצד לעצב את דירה שכורה בסגנון מודרני?

הבית המודרני נועד לתת מענה לצרכים המשתנים של דייריו, בין אם להגדיר מחדש פינות ישיבה באמצעות כיסאות בר ודלפק, ובין אם למקסם את הנתונים הגנריים של הנכס.
עיצוב מודרני לחלל מגורים

תוכן עניינים

פעמים רבות, רבים נוטים לחשוב, שדירה שכורה היא ההיפך מבית, היא זמנית, "לא שלנו", אין מה להשקיע בה, והיא נותנת מענה לצורך מאוד ספציפי.

אך במציאות של היום, רבים מאתנו חיים בדירות שכורות לא שנה, ואף לא שנתיים, והצורך להרגיש בבית לעולם לא מרפה.

איך תעצבו את הדירה השכורה שלכם בסגנון מודרני?

אספנו עבורכם מספר המלצות.

הבית המודרני

כדי להבין כיצד לעצב את הבית בסגנון מודרני, כדאי להבין מהי הפילוסופיה העומדת מאחורי הרעיון.


הבית המודרני הוא בית, שנועד לשדר אווירה קלילה, והוא מהווה ניגוד מוחלט לסגנון הכפרי או המסורתי הכבד, שמאופיין בריהוט עץ גולמי או מעוטר, ותחושת "כובד" שעוטה על החלל.


הבית המודרני נועד לתת מענה לצרכים המשתנים של דייריו, בין אם להגדיר מחדש פינות ישיבה באמצעות כיסאות בר ודלפק, ובין אם למקסם את הנתונים הגנריים של הנכס.


הריהוט לעולם יהיה קל משקל וקל בתחושה, החומרים מעורבים: פלסטיק, סוגי מתכות שונות, שילובים של עור, בד ורמות גימור בסיסיות, אך האווירה תשדר תחכום ומרחב.

בחירת הריהוט

כאמור, הריהוט המודרני הוא קל משקל ומאוד פונקציונאלי, כך שהרהיטים עשויים למלא 2 שימושים במקביל: שולחנות עם ארגני אחסון, וכך הדומים, ספות, הנפתחות למיטות, שטיחים, שיכולים לשמש גם בסביבת החוץ, כיסאות בר ודלפקים גבוהים, שמשמים אף לאירוח, ומתמזגים היטב עם מרחב המגורים, שבדרך כלל מאוכלס בחלל אחד.

בחירת הגוונים

רבים מייחסים את הגוונים המונוכרומטיים לעיצוב המודרני, ולא בכדי, נראה כי דווקא הם מצליחים לייצר שקט בחלל, גוונים אלו משתלבים היטב עם "התזות של צבע" שיבוא לידי ביטוי בעיקר בטקסטיל או בריהוט קטן כמו כיסאות בר בגוון אדום, כאשר ריהוט הסלון נע על קשת גווני השחור-לבן, או כיסאות בר בצבע סגול חציל, כאשר הסלון נע על קשת צבעי החום-קרם. צבעוניות נועזת תבוא לידי ביטוי גם בשולחנות צד, הדומים וכמובן, גופי תאורה.

בחירת התאורה

התאורה משחקת תפקיד חשוב בעיצוב המודרני, מעבר למהותה הקלאסית, שהיא הארת המרחב, תפקידה להגדיר ולתחום את החללים.

בעיצוב מודרני, נשים דגש על ערך הנוחות. נשלב תאורה מעל אי הישיבה, הסמוך אל כיסאות בר, וממש קרוב לגובה העיניים על מנת ליצור אינטימיות, נוסיף ספוטים מעל שטחי עבודה, ובין מדפי תצוגה, נדאג למנורה עומדת לצד הכורסה, ואף נשחק עם גווני התאורה כדי ליצור אינטימיות.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »