לימוד אנגלית מדוברת

פותחים את הפה, מנסים לדבר, ו... לא מצליחים. השפה האנגלית שאתם מכירים פשוט לא מתגלגלת לכם על הלשון?

תוכן עניינים

לחלק גדול מאוד מהישראלים זה קורה. הם מרגישים שהם יודעים אנגלית, אחרי בגרות של 5 יחידות באנגלית, לימודים אקדמיים, וקריאת מאמרים וטקסטים בשפה האנגלית, הם פותחים את הפה, מנסים לדבר, ו… לא מצליחים. השפה האנגלית שהם מכירים פשוט לא מתגלגלת להם על הלשון.

לימוד אנגלית מדוברת יעזור למי שלא מצליח לנהל שיחה באנגלית. לא משנה אם יש לך או אין לך ידע באנגלית, אם אתה לא יודע כיצד להשתמש בו, כדאי מאוד שתלמד.

לאחר לימודי אנגלית מדוברת, תרכוש ניסיון ובטחון ביכולת שלך לדבר. לאחר תרגול מקיף של יכולות השיחה בשפה האנגלית באמצעות לימודי אנגלית מדוברת, תגלה שאתה מסוגל לנהל שיחת חולין, או שיחה עסקית באנגלית בצורה חלקה.

לאחר לימוד אנגלית מדוברת תגלה שבעצם השד לא נורא כל כך, ובזמן מהיר וקצר כישורי השיחה שלך והיכולת שלך לנהל שיחה מובנת (ולא רק בראש שלך) השתפרו מאוד.

למי מתאימים לימודי אנגלית מדוברת?

לימוד אנגלית מדוברת מתאים לכל מי שרוצה לשפר את יכולת השפה שלו באנגלית. כל אחד יכול ללמוד, ילדי בית ספר, אנשי עסקים, מי שרוצה לנסוע לחו"ל ובעצם כל אחד, יכול להרוויח המון באמצעות לימודי אנגלית מדוברת.

אז כיצד זה מתבצע?

לימוד אנגלית מדוברת נעשה באמצעות שיחה באנגלית עם קבוצה של אנשים (בכיתות קבוצתיות) פנים אל פנים , או אפילו דרך מצלמת רשת מול המחשב. אתה יושב מול אדם אחר ומשוחח איתו רק באנגלית.

בהתחלה, מגלים שזה קשה מאוד מאוד. ומאוד קשה להצליח לנהל שיחה באנגלית. אבל, זו הרי המטרה של לימוד אנגלית מדוברת, ותוך מספר מפגשים קצר, השפה תזרום לכם בצורה קלה וקולחת. לימודי אנגלית מדוברת הם אך ורק לשיפור כישורי השפה. ולכן, הלימודים עצמם זורמים, ללא שיעורי בית בכתב ותרגולי כתיבה ודקדוק שנוא.

ניתן למצוא לימודי אנגלית מדוברת מכווני מטרה, כמו למשל אנגלית עסקית, אנגלית לסטודנטים לרפואה, משפטנים. אנשים שרוצים לטוס לטיול בארצות דוברות אנגלית, כמו אוסטרליה ששם השפה היא אומנם אותה שפה, אבל המבטא והדקויות של השפה שונים מאנגלית בארה"ב.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »