מגנטים לאירועים

מאמר זה נותן קצת רקע על המושג " מגנטים לאירועים " , בנוסף במאמר זה ניתן ללמוד כיצד ניתן להכין מגנטים באופן עצמאי, ואיך פועלות חברות המגנטים לאירועים.

תוכן עניינים

מאמר זה יפרט לכם צעד אחר צעד כיצד ניתן להפיק מגנטים לאירועים בכוחות עצמכם.

מה זה בכלל מגנטים לאירועים ?

מגנטים לאירועים נחשבים לאטרקציה חדשה אשר מככבת מזה כשנתיים לערך באולמות האירועים. בעיקר בחתונות , בר מצווה , בת מצווה, בריתות , ועוד אירועים פרטיים ועסקיים.

בימים אלו מגנטים לאירועים הופכים לנפוצים יותר ויותר בקרב חוגגי השמחות, וחוגגים אלו מבקשים להזמין את האטרקציה . מעטים האנשים שעדיין לא נתקלו במושג מגנטים לאירועים, אך יש לציין שיש גם כאלו.
וובכן, מאמר זה יסביר לכם בקצרה כיצד ניתן להפיק מגנטים לאירועים בכוחות עצמכם מבלי להשקיע אלף שקל פלוס (במידה ויש לכם את הציוד ) וגם אם לא אז ההשקעה היא חד פעמית ומשתלמת.

דרך אגב – בעזרת מאמר זה ניתן ללמוד כיצד להכין תמונות מעוצבות על גבי מגנטים במגוון אופציות ( למשל: לוחות שנה מגנטים , כרטיסי ביקור מגנטים , תמונות משפחתיות מעוצבות והכי חשוב – שיהיה ממוגנט על המקרר )

אז קדימה לעבודה !
לפני שנתחיל להפיק מגנטים לאירועים , נזדקק למספר מצרכים מרכזיים, והם :
– מחשב / מחשב נייד
– מצלמה דיגיטלית  (רצוי איכותית עם פלאש חיצוני- במידה ומצלמים במקום חשוך)
– מדפסת פוטו מקצועית
– גיליוטינה
– דפי מגנטים (A4)
– דפי פוטו (A4)
– לוח מגנט ( כדי למגנט אליו את כל המגנטים המוכנים )

ועכשיו, לעבודה!

בעזרת מצלמה דיגיטלית נצלם מספר תמונות אותן נרצה להפוך למגנטים. את אותן התמונות נכניס לתוכנת עריכה תמונות , כגון: פוטושופ , פאינט שופ פרו 7, או תוכנה גראפית אחרת אשר בעזרתה ניתן לערוך תמונות ולהלביש מסגרת מעוצבת על גבי התמונה שצילמנו.
(בדרך כלל  למפיקי מגנטים לאירועים יש תוכנה מיוחדת אשר בעזרתה התהליך הרבה יותר מהיר ופשוט – ניתן למצוא בגוגל תוכנות כאלה).
הערה: על נייר A4 ניתן להכניס 6-9 מגנטים , תלוי בגודל המגנט שנרצה להפיק.
לאחר שהכנסנו את התמונות המעוצבות לעמוד A4 בעזרת תוכנה גראפית, נשתמש במדפסת פוטו וניירות פוטו ( נייר תמונה אשר הותאם במיוחד לצרכי הדפסת תמונות במדפסת הזרקת דיו) וזאת על מנת להבטיח הדפסה איכותית ככל האפשר .
אחרי שהדפסנו את העמוד עליו התמונות המעוצבות, ניקח מגנט בגודל A4 עליו נדביק את נייר הפוטו עם התמונות שלנו.
ולסיום נחתוך את התמונות המעוצבות שלנו בעזרת גיליוטינה.
והרי לנו מגנטים מעוצבים ואיכותיים אותם עשינו בכוחות עצמנו.

לפרטים נוספים ניתן לבקר באתרינו : www.magnetx.co.il

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »