מדבקות

מדבקות לפרסום הם חלק בלתי נפרד מהעולם המסחרי והצרכני בו אנו חיים. קחו למשל שלטי חוצות, רובם כולם מורכבים ממדבקות שנעשו במיוחד לאותו מוצר או לאותה פרסומת.

תוכן עניינים

מדבקות – מיתוג וכיף

מדבקות לפרסום הם חלק בלתי נפרד מהעולם המסחרי והצרכני בו אנו חיים. קחו למשל שלטי חוצות, רובם כולם מורכבים ממדבקות שנעשו במיוחד לאותו מוצר או לאותה פרסומת. גם לוח מודעות מכיל מדבקות המבשרות על אירועים שונים, מדבקות על חלונות ראווה, מדבקות קיר ומדבקות לרכבים.
יתרונם הגדול של מדבקות הוא באיכות שלהם וביכולת שלהם להישאר לאורך זמן וממש "להידבק." בניגוד לאמצעי פרסום אחרים, ניידים יותר, כמו למשל, פליירים, מדבקות נשארות במקום אחד, ואי אפשר לזרוק אותם לזבל. זו הסיבה מדוע עסקים רבים מעדיפים למתג את עצמם דרך מדבקות פרסום ולא דרך פליירים מיותרים.

סוגי מדבקות

ישנם כמה סוגי מדבקות:
•    מדבקות ויניל – אלו הם המדבקות השכיחות, הדפסה שטוחה דו מימדית המתאימה לכל דבר: חלון, רכב, או סטנד של קידום מכירות בסופר.
•    קריסטל דום – מדבקות מעוגלות ומובלטות במקצת, כמו תחריט היוצרות מראה עיצובי ומודרני.
•    סופר דום – מדבקות אקסלוסיביות בטכניקה מיוחדת, בעלות קווים נקיים ומינימליסטיים, המתאימות ללוגו של חברות וסמלים מיוחדים.
חשוב גם לזכור כי מדבקות אינן מגיעות אך ורק בצורתן המלבנית הרגילה אלא ניתן לעצב אותן כרצוננו, למשל בצורת סמל של הארלי דווידסון, בצורת אותיות או צורות גיאומטריות. כל מה שצריך לעשות הוא להפעיל את הדמיון.

מדבקות לרכבים

עם כניסתן של חברות שירותיות כמו יס וחברות הסלולר, מדבקות לרכבים הפכו להיות עניין שבשגרה. רכבים, במיוחד אלה של שירות לקוחות, נעים בכל רחבי הארץ ומשמשים כסטנד פרסומי נייד. תארו לעצמכם, אם כן, כמה אפקטיבית היא מדבקה מעוצבת המכסה חלק או אפילו את כל המכונית, עם לוגו החברה וסמליה. כך נוצר אפקט מקסימלי במינימום אמצעים.
מדבקות לרכב יכולות להיות גם קטנות ומינימליסטיות, מודבקות על אחורי הרכב, מקדימה או מהצד. זוהי דרך מצויינת ליצור זהות בין כל עובדי החברה וגם למתג את החברה בעזרת מדבקות לרכב מעוצבות.

מדבקות סטיקרים

מה כבר לא נאמר על מדבקות סטיקרים שלא נאמר? כתבו עליהם שיר המנוני שלם, הספידו אותם, רמסו אותם והם עדיין כאן. נאמר כי הטוקבקיסטים הם הסטיקרים החדשים ועדיין, הארץ מלאה מדבקות סטיקרים ולא חדל. מה יש בסטיקר שכל כך מושך אותנו? האם זה הפתגם השנון? המסר הקצר אך הקולע? התובנה המדויקת? אולי כל אלה ביחד בתוספת העובדה שאיננו מכירים את האדם מאחורי הסטיקר היא שהופכת אותו לכל כך אפילי מבחינתנו.
כך או כך, מדבקות סטיקר הן עדיין הדרך הכי טובה להעביר מסר ברור במינימום מילים – ואהבת לרעך כמוך, שלום, חבר, מיצי, אני אוהב אותך. בקיצור, תנו לדמיון להשתולל, כל מה שאתם צריכים זו מדבקה לבנה.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »