מחיצות – ארונות אמבט

ארונות אמבט הן חלק חשוב מאוד בכל בית. אנשים רבים נוהגים לאחסון בתוך ארונות אמבט את הבקבוקים של הסבון, מרכך שיער ושמפו. בנוסף ארונות אמבט יכולים..

תוכן עניינים

מה זה מחיצות ?

מחיצות הן מעיין קירות ניידים עשויים מחומרים קלים כמו פלסטיק, פיברגלס, זכוכית או עץ, . מחיצות יכולות להיות קבועות או ניידות.

איזה סוגים של מחיצות יש?

מחיצות משרדיות, במשרדים רבים מעדיפים לבנות מחיצות מפלסטיק או חומרים קלים אחרים שיהוו את החלוקה בין פינות הישיבה של העובדים. מחיצות אלו אינן מלאות אלא בנויות מהרצפה עד גובה של שני שליש מגובה החדר. היתרון של מחיצות אלו הוא בכך שניתן לשנות את מבנה החדר בקלות.

מחיצות של בתי כנסת, אלו מחיצות שנועדו להפריד בין עזרת הנשים לעזרת הגברים. בחלק מבתי הכנסת הן חצי קיר בנוי ומעליו תוספת של עץ או וילון. במקומות אחרים יש מחיצות ניידות עשויות עץ עם גלגלים.

מחיצות לשירותים או לאמבטיות,  בשירותים ציבוריים מעדיפים להפריד בין תאי השירותים השונים בעזרת מחיצות במקום על ידי קירות. מחיצות יכולות גם לשמש בבתים פרטיים להפריד בין המקלחת לשירותים, או כדי למנוע את יציאת המים מהמקלחון או מהאמבטיה על הרצפה.

ארונות אמבט

ארונות אמבט הן חלק חשוב מאוד בכל בית. אנשים רבים נוהגים לאחסון בתוך ארונות אמבטיה את הבקבוקים של הסבון, מרכך שיער ושמפו. בנוסף ארונות אמבט יכולים לשמש גם לאחסון של תרופות וחומרי ניקוי שונים. בבתים בהם יש ילדים קטנים, חשוב להתקין ארונות אמבט בעלי אפשרות נעילה, על מנת למנוע מהילדים להגיע לחומרים מסוכנים.

אילו סוגים של ארונות אמבט יש?

ארונות אמבט תלויים, ארונות אמבט תלויים לרוב יופיעו מעל לכיור הרחצה, במקרים רבים משולבים ארונות אמבט תלויים עם מראה.

ארונות אמבט על הרצפה, ארונות אמבט מסוג זה חייבים להיות מחומר עמיד במיוחד למים בשל החשיפה הרבה שלהם, לא רק לאדים אלא גם למים הנשפכים על הרצפה, ברוב המקרים עדיף לבחור ארונות אמבט שעומד על רגליים.
ארונות אמבט עם מקום מובנה לכיור, סוג נוסף של ארונות אמבט שנועד לעמוד על הרצפה הוא ארונות אמבט העלי מקום מובנה לכיור. חשוב שארונות אמבט אלו יהיו אטומים למנוע חדירת מים פנימה.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »