מתכוני וידאו כי העולם הקולינארי עבר ל- E-LEARNING

איש חכם אמר פעם "אל תאכל כדי לחיות, חיה כדי לאכול" ונראה שבתקופתנו זה בדיוק מה שאנחנו עושים..
מתכונים לבישול

תוכן עניינים

איש חכם אמר פעם "אל תאכל כדי לחיות, חיה כדי לאכול" ונראה שבתקופתנו זה בדיוק מה שאנחנו עושים. מסעדות הפכו לבילוי, סביב ארוחות אנחנו נפגשים עם חברים ומשפחה ונראה שהיום כולם שפים מדופלמים או לפחות בשלנים מקצועיים.

מדהים להתחקות אחר ההיסטוריה הקולינרית. תחילה העבירו מתכונים מאם לבת ומסבתא לנכדה. מאוחר יותר מתכונים עברו מדור לדור דרך כתיבה, לאחר מכן הגיעו ספרי הבישול ובתי ספר קולינריים, אחריהם תכניות בישול, והיום? היום יש לנו מתכוני וידאו הנגישים לנו מכל מקום ובכל שעה.

E-LEARNING – פתאום כיף ללמוד לבשל!

המילה E-Learning זו אולי המילה הכי חמה היום בעולם הטכנולוגיה, וזה בכלל לא מפליא – תודות לרשת האינטרנט ולמתכוני הוידאו אנחנו יכולים היום ללמוד לבשל, לאפות או  לשקשק קוקטיילים באופן מקצועי בדרך כיפית ונוחה במיוחד.

M-Learning – מספיק לפתוח את המחשב שבבית ולחפש "מתכוני וידאו" או "קורסי בישול" בגוגל ומיד אתם מתחברים למקורות יודעי דבר. אבל מה שלא כולם יודעים זה שהיום ניתן ללמוד בישול גם דרך המובייל. אם אתם לומדים קורס בישול למשל אותו התחלתם בבית ואתם רוצים להמשיך ללמוד גם בזמן שאתם ברכבת, תוכלו לעשות כן בקלות כי היום יש סנכרון מלא בין מכשירים Multi-Device) ): טאבלט, מובייל ומחשבי שולחן כולם מסונכרנים אחד עם השני ועם תהליך הלימוד שלכם. כלומר, הלימוד און ליין מתאים את עצמו למכשיר שבו אתם משתמשים. תוכלו לראות מתכוני וידאו במובייל ולהמשיך ללמוד מאותה נקודה שבה הפסקתם על המחשב השולחני.

Microlearning – פעם שאלתי חבר מלומד שלי איזה ספרים הוא אוהב לקרוא. הוא השיב לי: "ספרים דקים וקטנים". וזו בדיוק המשמעות של מיקרו-לימוד. לא עוד קורסים מעייפים בני שעה או יותר. היום לומדים לבשל דרך סרטונים קצרים, קצביים ומובנים.

ללמוד בישול דרך משחק – E-Learnin הופך את תהליך הלימוד היבש ולעיתים המשעמם לכיפי ולמהנה. יש קורסי בישול שמציעים ללמוד את המלאכה דרך משחק, ולא, לא מדובר על משחקי ילדים אלא על משחקים מהנים שגם לנו המבוגרים הם בבחינת כיף.

Social Learning  –  אם חשבתם שלימודי בישול דרך מתכוני וידאו וקורסי בישול מבודדים אתכם מהעולם החיצון ומונעים מכם חיכוך עם החברה ששם בחוץ, אז כנראה שאתם תקועים בתחילת שנות האלפיים. השנה היא שנת 2017, הרשתות החברתיות מאפשרות לנו לתקשר, להחליף רעיונות, לשתף בתובנות, לקבל תשובות לשאלות וזה בדיוק מה שקורה. למידה שיתופית דרך הרשתות החברתיות כבר כאן והיא רק הולכת וצוברת תאוצה.

מתכוני וידאו אינטראקטיביים – לימוד בישול לא חייב להיות פאסיבי. היום ניתן ללמוד דרך מתכוני וידאו אינטראקטיביים שבהם אתם, הסטודנטים, לוקחים חלק אקטיבי בשיעור וקובעים את קצב הלימוד, מסלול הלימוד ולמעשה מתאימים את תהליך הלימוד הכללי לצרכים וליכולות הספציפיים שלכם. ננסה להמחיש עם דוגמה: אתם רואים מתכון וידאו לעוגה. מבקשים מכם להקציף, אבל אבוי אינכם יודעים להקציף!!! לא נורא. כי יופיע כפתור על המסך שרשום עליו "למד להקציף" ולחיצה עליו תוביל אתכם לשיעור יסודי על הקצפה. כאשר תסיימו את שיעור ההקצפה תוכלו לחזור בשניות למתכון העוגה שעזבתם וזה הוא לימוד אינטראקטיבי!

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »