מתנות מרגשות ומקוריות

פעם, לפני פרוץ עידן הצילום הדיגיטלי, כל אחד מאיתנו היה חושב פעמיים לפני הלחיצה המפעילה את המצלמה..

תוכן עניינים

תמונותתמונותתמונות

פעם, לפני פרוץ עידן הצילום הדיגיטלי, כל אחד מאיתנו היה חושב פעמיים לפני הלחיצה המפעילה את המצלמה. היום אנו חיים בעידן השפע של הצילום הדיגיטלי, ויחד איתו צמחו אפשרויות שונות שנועדו לעזור לנו להוציא את התמונות מן המחשב.

הדפסת אלבום דיגיטלי

אפשרות מעולה  לשימוש בתמונות הינה אלבום דיגיטלי.  השוק התמלא בחברות המספקות תוכנות חינמיות לעריכת אלבומים דיגיטליים. וכמו תמיד, עם האוכל בא גם התיאבון.

המודעות הגוברת של כולנו לאפשרויות הגלומות באלבום הדיגיטלי, הביאה אותנו לפתוח גם את האלבומים הישנים, לסרוק את התמונות הדהויות והמצהיבות (והיום ישנו סורק איכותי כמעט בכל בית), ולמצוא להן מקום של כבוד באלבום הדיגיטלי המעוצב

מצגת תמונות ליום הולדת

את אותן התמונות המיועדות עבור האלבום הדיגיטלי, ניתן להעביר גם למדיה האלקטרונית, ובעזרת תוכנות להפקת מצגות, ניתן להפיק  מצגת  כהפתעה נהדרת ליום הולדת, שגם אותם נעניק באהבה ליום הולדת עגול, חתונת כסף/זהב, פרישה או פרידה, בר מצווה או חתונה.

השימוש בתוכנת הפוטושופ המקצועית לטיפול בתמונות, מאפשר למקצוענים שבינינו להעניק לתמונות הישנות תיקון ורסטורציה ובכך להאריך את חייהן לעוד עשרות שנים.

 

הדפסת תמונות על קנבס:

אחת האפשרויות היותר מקסימות העומדות היום לרשותנו הינה הדפסה על קנבס.

אפשר להדפיס תמונה אחת על קנבס, או ליצור קולאז' תמונות מורכב ואסתטי. ואם מצרפים לעיצוב גם הקדשה או ברכה, זה תמיד ירגש, יחמיא, וילהיב !

הדפסת תמונה על קנבס נעשתה בשנים האחרונות, עם התפתחות הטכנולוגיה המתאימה, לדרך נהדרת לשימוש בתמונות הדיגיטליות מצד אחד, ומצד שני, דרך נהדרת להעניק מתנה מרגשת למישהו שאנו אוהבים.

איכות ההדפסה על קנבס מצדיקה בהחלט התייחסות לאופציה הזו , של מתנה מרגשת ומקורית, כאופציה מועדפת. מהמתנה המושקעת יכולים להנות בני או בנות הזוג שלכם, בחג האהבה , ביום הנישואין או ביום ההולדת, או סבא וסבתא כשאתם מגיעים לביקור בערב החג. הבוס כשאתם נפרדים ממנו, או המנכ"ל כשהוא פורש.

אפשר להדפיס תמונה אחת על קנבס, או ליצור קולאז' תמונות מורכב ואסתטי. ואם מצרפים לעיצוב גם הקדשה או ברכה, זה תמיד ירגש, יחמיא, וילהיב !

וכך, סוף סוף נמצאה הנוסחה לשילוב בין תמונות חדשות לתמונות ישנות- בהענקת אלבום דיגיטלי מעוצב במתנה ליום הולדת מיוחד, או בהפקת מצגת תמונות מקצועית.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »