עסק חדש? כך תכין לוגו ללא מעצב

יצירת לוגו הייתה בעבר עבודה השמורה לאנשי הגרפיקה. אולם כיום התחום פתוח הרבה יותר ומאפשר לכם להביע את דעתכם
מותג דקורטיבי

תוכן עניינים

לכל עסק חדש יש רשימה ארוכה ולפעמים בלתי נגמרת של משימות אושר חייבות להתבצע על מנת להחזיק את העסק.

חלק מהמשימות חייבות להתבצע על ידי גורם חיצוני, מקצועי ומנוסה.

לעומת זאת, חלקן כמו הלוגו יכולות להתבצע בקלות על ידי צוות החברה ודרך מחשבי החברה.

 

יצירת לוגו ללא מעצב- שלבי עבודה

תחילה נציין כי ישנם כלים ליצירת לוגואים באתר websiteplanet המאפשרים להחזיק כיום לוגו בעיצוב אישי מהיר ואיכותי אשר לא דורש שימוש בתוכנת photoshop.

אבל מאיפה מתחילים?

קווי יסוד – הגדירו מהן הדרישות של הלוגו שלכם, מבחינת גודל שימוש צורה וצבע.

רק עם תוכנית מסודרת ניתן למצוא את הלוגו הנכון ביותר שייקלע לטעמם של קהל הלקוחות.

כמובן שחשוב להגות את קווי היסוד על בסיס סקר השוק והרצונות של לקוחות החברה שלכם

התאמת צבעים התאימו את צבעי הלוגו להלך רוח של המותג וצרו הרמוניה בין שניים או שלושה צבעים מרכזיים. לרוב, העין האנושית מתקשה להכיל יותר משלושה צבעים בלוגו אחד ולכן חשוב להגביל מאוד את מספר הצבעים.

בחירת אלמנט עיצובי במרכזו של כל לוגו עומד אלמנט עיצובי אשר תופס את העין וגורם ללקוח לזהות את המותג שלכם. האלמנט עושה את הקישור המיידי למוצרי החברה ומאפשר בין רגע יצירת תגובה רגשית לפרסומים שלכם. בין אם מדובר בציור, בהנפשה או בתמונה, מוטב יהיה לבחור באלמנט עיצובי עם משמעות עמוקה הנוגעת למותג.

שילוב הלוגו הרמוניה היא שם המשחק בכל הקשור לשילוב הלוגו. צרו קשר בין הצבעים לאלמנט העיצובי ושלבו גם את שם המותג בצורה מאוזנת ונעימה לעין. רק כך תצרו לוגו שימשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים.

הטמעה את הלוגו ניתן לקבל בפורמטים שונים של קבצים על מנת להדפיס, להעלות תמונה לאתר הבית או להשתמש ברשתות החברתיות. צרו קישור בין שם החברה ללוגו באופן מיידי וכבר מתחילת הדרך.

מאגר ללא גבולות

יצירת לוגו הייתה בעבר עבודה השמורה לאנשי הגרפיקה.

אולם כיום התחום פתוח הרבה יותר ומאפשר לכם להביע את דעתכם וליצור לבד את הלוגו המושלם למותג שלכם. מי כמוכם, אלו שעבדו קשה החל מהיום הראשון, והגו את רעיון החברה מכירים את החברה טוב יותר על מנת לייצר את לוגו החברה באופן האידיאלי.

הפלטפורמה קלה לשימוש היא מאפשרת לכם לבצע שינויים במידת הצורך גם בצבעים וגם בצורות. 

נסו לחפש מקורות השראה, לתכנן את המראה של הלוגו האידיאלי, וכך תוכלו גם אתם ליצור לוגו באופן עצמאי.

בהצלחה!

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »