קורס הכרת המחשב

קורס הכרת המחשב אינו קורס מקצועי אלא קורס הנוצר מתוך צורך אמיתי. למרבה הפלא, גם כיום, ישנם אנשים אשר...

תוכן עניינים

הקורס אינו קורס מקצועי אלא קורס הנוצר מתוך צורך אמיתי. למרבה הפלא, גם כיום, ישנם אנשים אשר אינם יודעים כיצד להפעיל מחשב. אוכלוסייה זו היא בעיקר אוכלוסיית הקשישים אשר המהפכה הטכנולוגית פסחה עליהם. קורס הכרת המחשב נותן מענה לאנשים אלה

.
קורס הכרת המחשב פותר להרבה אנשים את בעיית הפחד מהמחשב. הוא מראה כיצד אפשר לגשת את הטכנולוגיה בצורה נעימה ופשוטה. גישה זו גורמת להרבה אנשים להיפטר מהבדידות שלהם, ליצור עניין בחייהם ולהכיר אנשים נוספים. במילים אחרות, החשיבות של הקורס היא סוציאלית בעיקרה.

תכנים

מטרת קורס הכרת המחשב היא לאפשר לכל אחד לתפעל את המחשב בצורה בסיסית אך אפקטיבית. בין היתר נלמדים התכנים הבאים : הכרת חלקי המחשב: מקלדת ועכבר, פתיחת חלונות, פתיחת תיקיות, פתיחת אי מייל, עבודה באינטרנט, כתיבת מסמכים, יצירת סביבת עבודה נוחה ועוד ועוד.
הוא הקורס הוא מעשי בעיקרו ומתנהל מול המחשב. המדריך עובר על הפונקציות העיקריות והתלמידים מנסים אותם. זו הסיבה מדוע קורס הכרת המחשב מתנהל בקצב איטי וסובלני.

היכן לומדים?


כאמור, קורס הכרת המחשב אינו קורס מוסמך ולכן ישנן אפשרויות רבות לעשותו. אפשר לעשות אותו בקבוצה גדולה או קטנה, בערב או בבוקר, פעם או פעמיים בשבוע. כמו כן, קורס הכרת המחשב ניתן לקחת באופן פרטי על ידי מורה למחשבים המגיע לבית ומסביר על המחשב.
הקורס ניתן במרכזים לימודיים, במתנסים ובמרכזים עירוניים. חיפוש קצר יוביל את המעוניין לעשרות אפשרויות עשיית קורס הכרת המחשב קרוב לביתו.

איך בוחרים קורס?


לעתים מספיקים כמה מפגשים כלליים כדי לפתח מיומנויות מתקדמות יותר ולעתים נדרש קורס קטן יותר שבו המדריך צמוד לכל תלמיד ועובד לפי הקצב שלו.
קורס הכרת המחשב מתאים גם לילדים צעירים שזו הפעם הראשונה שהם נתקלים במחשב. בדרך כלל, צעירים נוחים יותר לקלוט מידע והם במהרה מתפעלים את המחשב בעצמם, ללא צורך בשום קורס הכרת המחשב נוסף.

השלב הבא


מי שמסיים את הקורס הבסיסי יוכל להמשיך לקורס מתקדם יותר אשר יתמקד באפליקציות מורכבות יותר. בצורה זו, כל אחד יוכל להצטרף למדורת השבט ולהיות חלק ממנה.

קורס הכרת המחשב – כניסה לעולם משותף.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »