תיבות דואר

תיבות דואר הן לא מה שהיה פעם. פעם, אם אתם זוכרים, תיבות דואר היו הקשר שלנו לעולם החיצון
תיבות דואר ישנות

תוכן עניינים

תיבות דואר הן לא מה שהיה פעם. פעם, אם אתם זוכרים, תיבות דואר היו הקשר שלנו לעולם החיצון. קיבלנו מכתבים מהדודה בארצות הברית, מהחבר לעט בלונדון או אפילו מהצפון הרחוק, נאמר, נתניה. מכתבים בנוגע להצעות עבודה, מכתבים מהצבא, מהאוניברסיטה, מהבנק.

כל זאת השתנה. תיבות דואר אלקטרוני החליפו את תיבות מכתבים מסורתיות. הכל מתנהל דרך האינטרנט והמחשב. מהי הפעולה הראשונה שאתם עושים כאשר אתם פותחים את המחשב? נכון, לבדוק דואר.

יחד עם זאת, תיבות מכתבים לא נעלמו מן העולם ואנו זקוקים להם כדי לקבל הודעות ממוסדות ממשלתיים, מהצבא וכן, אפילו מהדודה בניו יורק שלא יודעת כיצד להפעיל את האי מייל שלה. בנוסף, רבים מאיתנו מנויים על עיתוןם יומי, ירחון או מגזין שאותו מקבלים בתוך תיבות דואר.

שורה תחתונה – תיבות מכתבים עדיין קיימות ובועטות.

סוגי תיבות דואר

פעם היינו צריכים תיבות מכתבים גדולות ככל שניתן. כיום המצב שונה, תיבות דואר קטנות ואסתטיות הן בדיוק מה שאנחנו צריכים לבית, לבניין או למשרד.כיום המצב שונה, כשמדובר בבניינים רגילים, תיבות מכתבים ממוקמות בחוץ ונכנסות בקטגוריית עיצוב גינה, צבען שחור עם כסף, עשויות לרוב מאלומניום שיא מתכת חזקה ועמידה בפני תנאי מזג האוויר אך גם קלה להרכבה ויכולה להגיע במגוון עיצובים.

בבניין משרדים, תיבות דואר ממוקמות, בדרך כלל, בלובי והן גדולות יותר, תעשייתיות יותר ומתאימות לקבלת דואר גדול במעטפות חומות וענקיות. הסיבה לכך שהן ממוקמות בתוך הבניין ולא מחוצה לו היא הרצון לשמור על פרטיות וביטחון מידע כמה שיותר. יחד עם זאת, גם תיבות מכתבים בתוך הבניין עשויות אלומיניום שכן קל לנקות אותן ולשמור על צבען המקורי.

תיבות דואר לבתים פרטיים זהו תחום שונה לגמרי. כאן ניתן להתפרע ולהתאים את תיבת הדואר לעיצוב הכללי של הבית, למשל, תיבות מכתבים מעץ עם עיטורים מסולסלים בסגנון ים תיכוני או תיבת דואר עשויה מתכת היי טקיסטית לבית בעיצוב מודרני.

התקנת תיבות מכתבים

דווקא משום שתחום תיבות דואר הפך להיות אסתטי ועיצובי יותר מאשר פונקציונאלי, יש חשיבות רבה לרמת ההתקנה שלהן. תיבות מכתבים הן חלק מחזית הבניין, חלק מהרושם הכללי של מי שנכנס בדלת. עליכם לבחור חברה שתשים דגש על הפן האסתטי, אפילו יותר מהפן הטכני.

לשם כך עליכם לעשות סקר שוק מקיף בין חברות המתקינות תיבות דואר, לבקר באתר האינטרנט, לקרוא על המלצות מהיימנות, לדבר עם נציגי החברה ולקבל הצעת מחיר הוגנת ככל שניתן.

היזהרו ממחירים נמוכים מדי. ישנן הרבה חברות התקנת תיבות דואר והתחרות היא רבה. שימו דגש על המלצות, ניסיון ומוניטין על מנת לבחור תיבות מכתבים טובות שיספקו את הצורך של הדיירים וגם יהיו יפות ואסתטיות.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »