3 פתרונות שירעננו לכם את הקיץ

הקיץ עומד להתחיל, החופשה אוטוטו כבר כאן וזה הזמן לחפש פתרונות כיצד לספק לילדים ולכם דרכים להתרענן בחום הכבד שצפוי לבוא, ולעשות את זה בזול.
ג'קוזי מתנפח

תוכן עניינים

3 פתרונות שירעננו לכם את הקיץ

הקיץ עומד להתחיל, החופשה אוטוטו כבר כאן וזה הזמן לחפש פתרונות כיצד לספק לילדים ולכם דרכים להתרענן בחום הכבד שצפוי לבוא, ולעשות את זה בזול.

אנחנו יכולים, כמובן ללכת לים או לבריכה, אך לא תמיד זה אפשרי, בוודאי לא במהלך השבוע כשאנחנו עובדים, זה יוצר טרחה לא קטנה ובכל הקשור לעלויות, אנחנו כבר מנוסים ויודעים, שכל פעם כשאנחנו הולכים לים או לבריכה עם ילדים, זה עולה לנו הרבה יותר ממה שאנחנו משערים. לכן רצוי שנחפש פתרונות נוחים וזולים שירעננו לנו את הקיץ.

יש מי שחשב על כך מראש והתקין בריכה ביתית, בריכה שיכולה לשרת אותו ואת הילדים בחורף וגם בקיץ. אומנם זה פתרון טוב, אך צריך לומר את האמת לא רק העלויות הראשונות, קרי עלויות ההתקנה, הן גבוהות, גם העלויות הנוספות, קרי עלויות התפעול והתחזוקה. לכן עדיף לנו להשתמש באופציות קצת יותר זולות, כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר.

לפני שנציג את האופציות הזולות שעומדות בפנינו, כמו ג'קוזי מתנפח או בריכת ילדים מתנפחת, חשוב לומר, כל אופציה שאנחנו בוחרים, עלינו לוודא שיש לנו מספיק שטח להתקין אותה וכן חשוב שנרכוש אותה במקום מקצועי, מקום שמספק לנו אחריות, הדרכה כיצד להשתמש במה שאנחנו קונים ובמידת הצורך, גם שירות תיקונים אם נדרש. מן הסתם, מדובר באופציות יותר פשוטות מאשר בריכה ביתית רגילה, ובכל זאת, לא היינו רוצים למצוא את עצמנו באמצע הקיץ עם מתקן שאיננו עובד ובלי פתרון לילדים.

אופציות טובות לריענון בקיץ

ג'קוזי מתנפח – לכאורה זה נשמע סותר, איך ג'קוזי חם יכול להיות פתרון לקיץ? התשובה היא מאוד פשוטה, אנחנו יכולים להציב את הג'קוזי במקום פתוח, חצר, גינה, גג, מרפסת, ולהשתמש בו בשעות בוקר מוקדמות או בשעות בין ערביים.

כך מצד אחד, הגוף שלנו טובל במים חמים, נהנה מעיסוי טוב על ידי זרמי המים החזקים, ומצד שני, חלקו העליון של הגוף, חשוף ונהנה מבריזה קלילה של בוקר או ערב קיץ. אם ברקע אנחנו שמים מוזיקה ומוזגים לנו כוס שתייה, זה בכלל נהדר. חשוב לשים לב שהילדים לא נמצאים הרבה זמן בתוך הג'קוזי, וכמובן שהם לא מכניסים את הראש פנימה.

בריכה מתנפחת לילדים – אחד הפתרונות האהובים ביותר על הורים, בפרט לילדים קטנים, אשר אין באפשרותם לבנות בריכה פרטית, זה להשתמש בבריכה מתנפחת לילדים. מדובר בבריכה בגדלים שונים, אשר אפשר לנייד אותה ממקום למקום, להציב אותה בכל חדר שרוצים. כל מה שצריך זה למלא מים ולתת לילד ליהנות. בדרך כלל זו בריכה שמתאימה לילדים קטנים ופחות לילדים גדולים.

בריכת קערה שקופה – מדובר בבריכה ניידת, שניתן להציב בגן או בחצר, בריכה שמזכירה במראה שלה קערה שקופה. זו כבר בריכה שמתאימה לילדים גדולים, שיכולים גם להכניס את הראש למים ולדמיין שהם צוללים. מדובר בפתרון אידיאלי לימי הקיץ החמים.

מעוניין לפרסם מאמר על שירות טוב שאתה מעניק ללקוחות?
מאמרים נוספים
עבודות גמר בבנייה חדשה

בענף הבנייה יש הרבה עבודה שצריך לעשות בסוף. זה כולל הוספת נגיעות, הוספת אינסטלציה ואביזרי חשמל, וודא שהכל עובד טוב. עיקר העבודה נופלת על כוח

קרא עוד »
מקלחון זכוכית בהתאמה אישית

התקנת מקלחת זכוכית בהתאמה אישית הפכה פופולרית מאוד בשנים האחרונות ומסיבה טובה. זו יכולה להיות דרך ייחודית ומסוגננת מאוד לעדכן את חדר האמבטיה שלך ועדיין

קרא עוד »
בטיחות ילדים בבית

חשוב לוודא שהבית שלכם בטוח לילדים. אתה יכול להשתמש ברשתות והגנה כדי לוודא שהם לא יוכלו להיכנס לחלקים מסוכנים של הבית. חשוב להפוך את הבית

קרא עוד »
עו"ד לענייני משפחה אזור המרכז

דיני משפחה כוללים את החוקים והתקנות הנוגעים למשפחה כמוסד. זה כולל נישואים, ילדים ורכוש. עורך דין לענייני משפחה הוא איש מקצוע המסייע ללקוחות בבעיות בדיני

קרא עוד »